O nas 2018-04-03T11:33:13+00:00

FIRMA OVER THE EDGE

Over The Edge jest młodą dynamicznie rozwijającą się firmą tworzoną przez kreatywnych ludzi, którzy doświadczenie zdobywali przez wieloletnią działalność w dużych krakowskich firmach.

Cechuje nas sumienność oraz profesjonalizm a priorytetem jest zadowolenie każdego klienta. Prowadzimy działalność obejmującą profesjonalny montaż zabezpieczeń przeciw ptakom na loggiach, balkonach, gzymsach, tarasach, małych i dużych powierzchniach jak i całych elewacjach.

W naszej ofercie posiadamy zabezpieczenia dla zwierząt, chroniące przed upadkiem z wysokości i ucieczką.

Zabezpieczamy będące zagrożeniem dla przechodniów i przejeżdżających samochodów trudno dostępne miejsca, sypiące się gzymsy oraz elewacje starych kamienic.

Wykonujemy usługi wysokościowe w pełnym zakresie, wszelkie prace z wykorzystaniem technik dostępu linowego.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów do każdego zlecenia staramy się podejść indywidualnie oraz z pełnym zaangażowaniem. Każda usługa poprzedzana jest bezpłatną wyceną (Kraków), a po wykonaniu zabezpieczenia objęte są 2-letnią gwarancją. Działamy na obszarze małopolski oraz śląska.

Męczy Cie widok spustoszenia jakiego dopuściły się ptaki i chcesz zadbać o swoje otoczenie ? Chciałbyś aby Twój pupil był bezpieczny podczas zabaw na balkonie ? Czy po prostu potrzebujesz osób do zadań specjalnych, które wykonają niemal każdą pracę na wysokości ?

 

Skontaktuj się z nami.