firma.ote@gmail.com        504 341 691       503 603 277      


Zabezpieczenia przeciw ptakom

W temacie zabezpieczeń przed ptakami jesteśmy profesjonalistami, doświadczenie, które zdobyliśmy przez lata sprawia, że potrafimy zaprojektować skuteczne i bezpieczne zabezpieczenie na każdą powierzchnię. W połączeniu z naszymi umiejętnościami i doświadczeniem w pracach na wysokości praktycznie nie istnieje miejsce, którego nie bylibyśmy w stanie zabezpieczyć.


Oferujemy: 

Siatki i kolce przeciw ptakom

 • STELAŻ +

  Stelaż pod montaż siatki wykonujemy z linki nierdzewnej 1,5mm prowadzonej po obwodzie zabezpieczanej powierzchni. Linka rozpięta jest na haczykach wkręcanych w zależności od typu elewacji w kołek rozporowy wiercony w przypadku betonu lub specjalne kołki elewacyjne w przypadku termoizolacji ( dodatkowo zabezpieczone sylikonem by zapobiec penetracji wody). Linka naciągana jest śrubami rzymskimi. Sama już siatka do stelażu mocowana jest zaciskami typu „C". Całość stelażu wykonujemy z elementów nierdzewnych ( kwasoodpornych )
 • SIATKA +

  Do montażu siatki przeciw ptakom używamy siatki polietylenowej koloru piaskowego o rozmiarze oczka 5x5cm, aczkolwiek w ofercie mamy także siatki z mniejszym oczkiem np 28x28mm tak aby dostosować się do wymagań klienta. Siatka jest odporna na warunki atmosferyczne a jej wytrzymałość to minimum 5 lat. W miarę możliwości siatka montowana jest w sposób najbardziej efektywny oraz estetyczny, dostosowany do miejsca montażu tj. siatka na balkon, okna, tarasy, wnęki elewacji itp.


  KARTA TECHNICZNA:

  TMO: Teoretyczne maksymalne obciążenie :792kg/m2

  MOZ: Maksymalne obciążenie przy zerwaniu : 396kg/m2

  MOU: Maksymalne obciążenie podczas użytkowania : 40 kg/m2

  Materiał: HDPE odporne na wodę

  Temperatura topnienia: 130° celcjusza

  Punkt mięknięcia: 120° celcjusza

  Waga:21 g / m2

  Wytrzymałość 5,5 gr / denier na jedno włókno elementarne

  Zapezpieczenie przeciw UV : Stabilizacja przez proces Ciba-Ceigy przy 320 KLY

  Wykonanie: Skręcane wiązanie – oczka kwadratowe

  Budowa: 3 x 2 x 600 d - ø 1mm - Miareczkowanie: 2400m / kg

 • SPOSOBY MONTAŻU +

  Montaż inwazyjny:

  Klasyczny montaż polegający na miejscowej ingerencji w elewacje poprzez wiercenie pod kołki rozporowe, wkręcanie kołków elewacyjnych czy wkręcanie elementów mocujących w obróbki blacharskie itp. Cechuje się dużą wytrzymałością i jest rekomendowany w przypadku zabezpieczeń dla zwierząt gdyż daje pewność i gwarancje skutecznośći.

  Montaż bezinwazyjny:

  Montaż oparty na plakietkach z przezroczystego poliwęglanu mocowanych do powierzchnia za pomocą specjalistycznego kleju. Taka metoda przeciąga prace w czasie na min 2 dni ( wiązanie kleju), jest droższa od klasycznej metody inwazyjnej. Należy również wspomnieć, iż plakietek nie stosuje się na każdy rodzaj powierzchni jak chociażby słabej jakości tynki i elewacje.

  Montaż z dodatkową konstrukcją:

  W balkonach nie posiadających zadaszenia, by nie ograniczać siatka powierzchni, oferujemy montaż dodatkowej konstrukcji z profili aluminiowych lub stalowych ( zabezpieczanych antykorozyjnie) Po zabezpieczeniu powierzchni siatką balkon z konstrukcją pozostaje w pełni funkcjonalny.
 • ZABEZPIECZANE MIEJSCA +

  Zabezpieczamy okna, loggie, balkony, balkony- bez zadaszenia, z elewacjami betonowymi, drewnianymi, ocieplanymi czy szklaną balustradą. Jesteśmy w stanie zaproponować autorskie projekty zabezpieczeń dostosowane do powierzchni o różnych kształtach i rozmiarach
 • KOLCE +

  Do zabezpieczania wszelakich gzymsów, parapetów okiennych, obróbek blacharskich, kominów, balustrad itp. Jesteśmy w stanie dla naszych klientów przygotować indywidualna ofertę montażu kolców zabezpieczających w niezwykle korzystnych cenach uzależnionych od ilości metrów bieżących zabezpieczania.

  Oferujemy produkt typu HV oraz HW o szerokości krycia od 10-25 cm. Kolce wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej, przymocowane do przezroczystej listwy z poliwęglanu, odporne nawet na bardzo agresywne warunki atmosferyczne oraz na promienie UV. Wysoka jakość produktu sprawia, że warunki klimatyczne, takie jak skrajne temperatury, deszcz czy śnieg nie wpływają na skuteczność, działanie i trwałość zabezpieczeń. Zabezpieczenia posiadają pozytywną opinię Departamentu Ochrony Przyrody w Ministerstwie Środowiska.

  Przed procesem montażu powierzchnia zostaje wstępnie oczyszczona oraz odtłuszczona. Montaż objęty jest 24 miesięczną gwarancją.

  Do utwierdzenia zabezpieczenia stosujemy specjalistyczny bezbarwny klej silikonowy przeznaczony do łączenia i uszczelniania elementów wykonanych z poliwęglanu, w tym kolców na ptaki. Właściwości kleju sprawiają, że doskonale łączy kolce z innymi materiałami (podłożami): szkłem, betonem, kamieniem, żelazem, stalą, aluminium, drewnem, PCV – nieplastyfikowanym. Dzięki temu umożliwia łatwy i szybki montaż, bez konieczności użycia dodatkowych elementów mocujących, a późniejszy demontaż jest równie bezproblemowy.
 • PARAMETRY PRODUKTÓW +


  KLEJ:

  - czas względnego utwardzenia: 2 mm na dobę
  - odporny na działania czynników atmosferycznych i temperaturę od -40° C do +140° C
  - zawiera środki zapobiegające powstawaniu grzybów i pleśni
  - posiada minimalny zapach dzięki zastosowaniu najnowszego systemu sieciowania (alcoxy)
  - nie powoduje korozji
  - łatwy w obróbce
  - kolor: bezbarwny

   

  KOLCE:

  - szerokość powierzchni zabezpieczenia: 10-25 cm
  - szerokość podstawy: 2,1 cm
  -długość kolca: 11 cm
  -rozstaw górny kolców: 10- 20 cm
  - ilość kolców na 1 mb: 60 szt

 • 1

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, możemy pochwalić się wieloma udanymi projektami oraz rzeszą zadowolonych klientów.

• Udzielamy 2-letniej gwarancji na wykonywane usługi
• Każda usługa poprzedzona jest bezpłatną wyceną
• Oferujemy najniższe ceny na rynku

Nie krzywdzimy zwierząt, nasza praca polega na zabezpieczaniu i odstraszaniu.

MONTAŻ PROFESJONALNYCH ZABEZPIECZEŃ PRZECIW PTAKOM
Over The Edge

Copyright © 2019 Over The Edge. Wszelkie prawa zastrzeżone. Relizacja: perfekcyjneStrony.pl

Slider
1s

2s

1 sample FHD 2

3s

2 sample 2k 1

4s

2 sample 2k 2

5s

3 sample 4k 1

6s

3 sample 4k 2