firma.ote@gmail.com        504 341 691       503 603 277      


Siatki balkonowe dla kota

Ładna pogoda za oknem? Twój kot tylko czeka na okazję, aby wymknąć się i pospacerować po poręczy balkonu, chwila nieuwagi i ... Koty niestety nie zawsze spadają na cztery łapy! Chcesz aby Twój ukochany zwierzak był bezpieczny podczas przebywania na balkonie? Pamiętaj – los Kota w Twoich rękach! Pomyśl o profesjonalnym zabezpieczeniu tych miejsc aby zapewnić bezpieczeństwo swojego kociego pupila.
Zajmujemy się profesjonalnym montażem zabezpieczeń dla zwierząt, chroniących przed wypadnięciem z balkonu lub ucieczką.

Oferujemy:

 • STELAŻ +

  Stelaż pod montaż siatki wykonujemy z linki nierdzewnej 1,5mm prowadzonej po obwodzie zabezpieczanej powierzchni. Linka rozpięta jest na haczykach wkręcanych w zależności od typu elewacji w kołek rozporowy wiercony w przypadku betonu lub specjalne kołki elewacyjne w przypadku termoizolacji ( dodatkowo zabezpieczone sylikonem by zapobiec penetracji wody). Linka naciągana jest śrubami rzymskimi. Sama już siatka do stelażu mocowana jest zaciskami typu „C". Całość stelażu wykonujemy z elementów nierdzewnych ( kwasoodpornych )
 • SIATKA +

  W zabezpieczeniach dla zwierząt najważniejszym aspektem jest wytrzymałość oraz szczelność zabezpieczenia. Rekomendujemy tutaj siatkę polietylenową o rozmiarze oka 28X28mm koloru piaskowego. Siatka tego typu jest uzyskiwana z podwójnego skrętu w celu ułatwienia instalacji, oczka są kwadratowe i idealnie regularne w obu kierunkach ponadto zabezpieczone są do wysokości 320 KLY co daje im dużą wytrzymałość zarówno na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz promieniowanie UV. W praktyce wytrzymałość siatki w zależności od poziomu nasłonecznienia to min 5lat.


  KARTA TECHNICZNA:

  TMO : Teoretyczne maksymalne obciążenie :2084kg/m2

  MOZ : Maksymalne obciążenie przy zerwaniu : 1000 kg/m2

  MOU : Maksymalne obciążenie podczas użytkowania : 104 kg/m2

  Materiał : HDPE odporne na wodę

  Temperatura topnienia : 130° celcjusza

  Punkt mięknięcia : 120° celcjusza

  Waga 72 g / m2

  Wytrzymałość 5,5 gr / denier na jedno włókno elementarne

  Zapezpieczenie przeciw UV: Stabilizacja przez proces Ciba-Ceigy przy 320 KLY

  Wykonanie: Skręcane wiązanie – oczka kwadratowe

  Budowa: 3 x 2 x 600 d - ø 1mm - Miareczkowanie: 2400m / kg

 • SPOSOBY MONTAŻU +

  Montaż inwazyjny:

  Klasyczny montaż polegający na miejscowej ingerencji w elewacje poprzez wiercenie pod kołki rozporowe, wkręcanie kołków elewacyjnych czy wkręcanie elementów mocujących w obróbki blacharskie itp. Cechuje się dużą wytrzymałością i jest rekomendowany w przypadku zabezpieczeń dla zwierząt gdyż daje pewność i gwarancje skutecznośći.

  Montaż bezinwazyjny:

  Montaż oparty na plakietkach z przezroczystego poliwęglanu mocowanych do powierzchnia za pomocą specjalistycznego kleju. Taka metoda przeciąga prace w czasie na min 2 dni ( wiązanie kleju), jest droższa od klasycznej metody inwazyjnej. Należy również wspomnieć, iż plakietek nie stosuje się na każdy rodzaj powierzchni jak chociażby słabej jakości tynki i elewacje.

  Montaż z dodatkową konstrukcją:

  W balkonach nie posiadających zadaszenia, by nie ograniczać siatka powierzchni, oferujemy montaż dodatkowej konstrukcji z profili aluminiowych lub stalowych ( zabezpieczanych antykorozyjnie) Po zabezpieczeniu powierzchni siatką balkon z konstrukcją pozostaje w pełni funkcjonalny.
 • ZABEZPIECZANE MIEJSCA +

  Zabezpieczamy okna, loggie, balkony, balkony - bez zadaszenia, z elewacjami betonowymi, drewnianymi, ocieplanymi czy szklaną balustradą. Jesteśmy w stanie zaproponować autorskie projekty zabezpieczeń dostosowane do powierzchni o różnych kształtach i rozmiarach
 • 1

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, możemy pochwalić się wieloma udanymi projektami oraz rzeszą zadowolonych klientów.

• Udzielamy 2-letniej gwarancji na wykonywane usługi
• Każda usługa poprzedzona jest bezpłatną wyceną
• Oferujemy najniższe ceny na rynku

ZADBAJ O BEZPIECZEŃSTWO SWOJEGO PUPILA
Over The Edge

Copyright © 2019 Over The Edge. Wszelkie prawa zastrzeżone. Relizacja: perfekcyjneStrony.pl

Slider
1s

2s

1 sample FHD 2

3s

2 sample 2k 1

4s

2 sample 2k 2

5s

3 sample 4k 1

6s

3 sample 4k 2